Dołącz do Akademii eBiznesu i zacznij tworzyć produkty cyfrowe

Zamień swoją wiedzę w kurs online lub eBooka i generuj 10,000+ PLN/msc

Program mentoringowy, podczas którego w praktyce nauczysz się tworzyć oraz sprzedawać własne produkty cyfrowe tj. kursy online, eBooki czy społeczności i generować 10,000+ PLN/msc.

ŚCIEŻKA ROZWOJU OD 0 DO 10,000+ ZŁ/MSC

Poznaj 4 główne etapy

OTO CO OTRZYMASZ

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Program Akademia eBiznesu

Program Akademii eBiznesu jest stworzony tak, by każdy wiedział co ma robić krok po kroku. Otrzymujesz dostęp do nagrań wideo, w których znajdują się zadania. Przerabiasz lekcje w swoim tempie jak w kursie online, ale następnie robisz zadania i analizujemy Twoją pracę podczas cotygodniowych konsultacji.

Personalny Plan Działania

Po dołączeniu do Akademii eBiznesu podczas indywidualnej rozmowy stworzymy dla Ciebie roczny plan działania krok po kroku. Dzięki personalnemu planowi będziesz wiedział co robić.

Dodatkowe wsparcie 1:1

Jeśli wykupisz dostęp MASTER otrzymasz dodatkowe indywidualne wsparcie do momentu uzyskania przychodu 10,000 zł/msc. To rewelacyjne uzupełnienie programu, konsultacji i społeczności. Jeśli wymagasz większego wsparcia to ta opcja jest dla Ciebie.

Cotygodniowe konsultacje LIVE

Akademia eBiznesu to nie kolejny kurs, którego nie przerobisz. To program mentoringowy – dlatego dwa razy w tygodniu masz szansę przyjść na konsultacje i zadać swoje pytania. Konsultacje odbywają się w poniedziałki wieczorem i soboty rano.

Grupa wsparcia (2x dziennie Q&A)

Konsultacje LIVE odbywają się dwa razy w tygodniu, a więc jeśli będziesz miał pytanie tu i teraz możesz skorzystać z grupy wsparcia. Wchodzisz, zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedź. Na pytania odpowiadam dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Społeczność Discord

Dołączając do Akademii eBiznesu nie otrzymujesz tylko wiedzy i wsparcia, lecz otrzymujesz również dostęp do społeczności innych twórców, przedsiębiorców i ekspertów, z którymi możesz wymieniać się swoimi doświadczeniami, zadawać pytania i pytać o opinie.

Comiesięczna recenzja 1:1

Raz w miesiącu połączymy się na spotkaniu 1:1, podczas którego przeprowadzimy dla Ciebie indywidualny audyt i damy odpowiedź zwrotną co możesz poprawić w swoim lejku, ofercie, czy stronie. Recenzja różni się tym od konsultacji, że przeprowadzamy głębszą analizę Twojego biznesu i dajemy szeroki raport.

Personalna Grupa Wsparcia

Połączymy Cię w 4-8 osobową grupę, która będzie na tym samym etapie rozwoju np. na etapie przeprowadzania przedsprzedaży. Ta funkcja jest tylko dla chętnych (nie jest obowiązkowe). Jeśli natomiast będziesz chciał dostaniesz taką możliwość.

Mastermind Goal Buddy

Podobnie jak w Personalnej Grupie Wsparcia – połączymy Cię z innymi osobami, które są na Twoim poziomie. Natomiast w tym przypadku bierzemy pod uwagę poziom przychodów. Jak już zaczniesz zarabiać na swoich produktach będziesz mógł dołączyć do Mastermindu z innymi kursantami. To mega motywacja!

Baza szablonów i wiedzy

Przygotowaliśmy różne szablony e-maili, ofert, stron czy tuneli sprzedażowych, aby ułatwić Ci pracę. Oprócz tego zebraliśmy wiedzę w różnej postaci (wideo, podcasty, PDFy) i dodaliśmy do bazy wiedzy, do któej masz dostęp 24/7.

3 dodatkowe BONUSY (kursy i eBooki)

Dołączając do Akademii eBiznesu poza głównym programem otrzymasz również 3 BONUSY: Kurs TikTok dla biznesu, Kurs BIZNES 10K oraz zestaw 3 eBooków na temat produktów cyfrowych.

Podwójna Gwarancja Wilka

Nic nie ryzykujesz. Chroni Cię podwójna gwarancja satysfakcji. Dołączasz i masz 14 dni na rezygnację. Nie pytamy o powody. Piszesz i zwracamy Ci pieniądze. Natomiast jeśli zostaniesz w Akademii eBiznesu, ale mimo wszystko w ciągu 3 miesięcy nie osiągniesz przychodu 10,000 zł/mc zwrócimy Ci pieniądze.

OPINIE KURSANTÓW

Zobacz, co ludzie mówią
o Akademii eBiznesu

Program Akademia eBiznesu to miejsce, gdzie znalazłem ogromną wartość i inspirację w dziedzinie tworzenia produktów online. To nie tylko prawdziwa szkoła przedsiębiorczości internetowej, ale również wartościowa społeczność. 🔥💪

Fabian

Akademia eBiznesu to absolutnie fantastyczny program mentoringowy! Nie tylko zdobywam wiedzę na temat tworzenia produktów cyfrowych, ale także mam dostęp do konsultacji i wsparcia społeczności. To prawdziwy game-changer dla każdego, kto marzy o własnych kursach lub eBookach.

Natalia

Akademia eBiznesu to kompletny pakiet edukacyjny. Przekazywana wiedza jest niezwykle wartościowa, a dodatkowe korzyści, takie jak cotygodniowe konsultacje i wsparcie społeczności, czynią go wyjątkowym. Polecam każdemu, kto chce zarabiać na własnych produktach online.

Łukasz

Akademia eBiznesu to kurs, który nie tylko uczy, ale także inspiruje i wspiera. Dzięki niemu nie tylko nauczyłam się tworzyć własne produkty cyfrowe, ale także poznałam fantastycznych ludzi, z którymi wymieniamy się doświadczeniami i wiedzą. Łączymy się na spotkaniach Mastermind Goal Buddy, które dają kopa

Joanna

Nie spodziewałam się, że kurs online może być tak interaktywny i angażujący! Akademia eBiznesu to nie tylko nauka, to także społeczność, która pomaga osiągać cele. Jestem zachwycona tym kursem i efektami, jakie już osiągnąłam.

Ewa

Akademia eBiznesu to świetne miejsce do rozwoju. Dużo wiedzy i pomocy w zakresie budowy własnych produktów cyfrowych. Jeśli chcesz zacząć zarabiać z własnymi produktami to Akademia jest idealnym miejscem do tego.

Kacper

TWÓRCY

Kogo spotkasz w Akademii eBiznesu?

Jan Kapela

Współwłaściciel edufy.pl, przedsiębiorca, twórca produktów cyfrowych, autor 3 książek, gość licznych konferencji, stacji radiowych czy wywiadów na portalach tj. NaTemat lub InnPoland. Swoje pierwsze kroki stawiał podczas nauki programowania w wieku 7 lat. Następnie stworzył platformę dla młodzieży i wydał pierwszą książkę

Roksana Bis

Współwłaściciel edufy.pl, autorka 2 książek oraz 2 eBooków, twórca internetowy ze społecznością 300 tysięcy osób. Od najmłodszych lat związana z występami przed publiką. Prelegentka na licznych wydarzeniach związanych z twórczością internetową. Aktualnie studentka specjalizacji marketing i social media.

SPRAWDŹ, CZY TO DLA CIEBIE

Dla kogo jest Akademia eBiznesu?

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Wypróbuj Akademię eBiznesu
bez ryzyka przez 14 dni

Oferujemy Ci 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez zadawania pytań. Oznacza to, że możesz cieszyć się wszystkimi oferowanymi przez nas korzyściami przez 13 dni i nadal otrzymać zwrot pieniędzy 14-go dnia, bez względu na wszystko. Oznacza to, że możesz dołączyć do Akademii eBiznesu bez ryzyka.

OTRZYMAJ DOSTĘP DO AKADEMII EBIZNESU

Dołącz, zamień swoją wiedzę
w produkt online i zarabiaj 10,000+ zł/mc

Dostęp Roczny

1 490 PLN

Dostęp Master

2 490 PLN

Dodatkowo otrzymasz:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. Wystawiamy fakturę. Jeśli potrzebujesz faktury na firmę wystarczy przy składaniu zamówienia podać NIP oraz nazwę firmy.

Czy będę miał pełny dostęp?

Od razu po dołączeniu do Akademii eBiznesu otrzymasz dostęp do Discorda oraz wszystkich materiałów.

Jaki jest główny cel Akademii eBiznesu?

Głównym celem Akademii eBiznesu jest przeprowadzenie Cię przez proces stworzenia i sprzedaży własnego produktu cyfrowego oraz osiągnięcie przychodu 10,000+ zł/mc w ciągu 90 dni lub mniej.

Na czym polega Podwójna Gwarancja Wilka?

Podwójna Gwarancja Wilka to przede wszystkim BRAK RYZYKA!

  1. Masz 14 dni od dołączenia na sprawdzenie całej Akademii eBiznesu i podjęcie decyzji czy spełnia ona Twoje oczekiwania. Jeśli nie – piszesz na maila pomoc@edufy.pl i zwracamy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jeśli tak – zostajesz.
  2. Druga gwarancja to gwarancja efektów. Jeśli w ciągu 3 miesięcy od dołączenia nie osiągniesz przychodów na poziomie 10,000+ zł/mc zwrócimy Ci pieniądze.