UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Chcesz stworzyć swój kurs online lub eBooka i zarabiać 10 000 - 50 000 PLN/msc?

Wypełnij krótką ankietę, następnie do Ciebie zadzwonimy i ustalimy termin konsultacji, podczas której porozmawiamy o Twoich celach oraz tym jak możemy Ci pomóc.

Cześć, jestem Janek!

Od 8 lat tworzę i sprzedaję produkty cyfrowe. Jestem autorem 2 książek, twórcą ogólnopolskiego projektu Startup Młodych, który w latach 2019 - 2022 zrzeszał na platformie 2 000 aktywnych subskrybentów. Udzielałem wywiadu dla NaTemat, InnPoland czy Polskiego Radia. Obecnie razem z moją partnerką rozwijam platformę Edufy, w której pomagamy innym tworzyć i sprzedawać ich własne produkty cyfrowe.

Sprawdź, co mówią inni

Jak wygląda proces?

 • Wypełnij ankietę

  Zajmie Ci to mniej niż minutę, a nam pozwoli lepiej się przygotować do rozmowy z Tobą.

 • Wstępna kwalifikacja

  W ciągu 24h zadzwoni do Ciebie osoba z naszego zespołu w celu przeprowadzenia krótkiej kwalifikacji.

 • Umów termin

  Po wstępnej kwalifikacji otrzymasz dostęp do kalendarza z wolnymi terminami. Wybierz ten, który Ci najbardziej pasuje.

 • Konsultacja 1:1

  Czas na działanie! Konsultacja potrwa około 45 minut i będzie przeprowadzana na Google Meet w wybranym terminie.

Nie spodziewałam się, że kurs online może być tak interaktywny i angażujący! Akademia eBiznesu to nie tylko nauka, to także społeczność, która pomaga osiągać cele. Jestem zachwycona tym kursem i efektami, jakie już osiągnąłam.

Ewa

Akademia eBiznesu to absolutnie fantastyczny program mentoringowy! Nie tylko zdobywam wiedzę na temat tworzenia produktów cyfrowych, ale także mam dostęp do konsultacji i wsparcia społeczności. To prawdziwy game-changer dla każdego, kto marzy o własnych kursach lub eBookach.

Natalia

Akademia eBiznesu to świetne miejsce do rozwoju. Dużo wiedzy i pomocy w zakresie budowy własnych produktów cyfrowych. Jeśli chcesz zacząć zarabiać z własnymi produktami to Akademia jest idealnym miejscem do tego.

Kacper

Akademia eBiznesu to kurs, który nie tylko uczy, ale także inspiruje i wspiera. Dzięki niemu nie tylko nauczyłam się tworzyć własne produkty cyfrowe, ale także poznałam fantastycznych ludzi, z którymi wymieniamy się doświadczeniami i wiedzą. Łączymy się na spotkaniach Mastermind Goal Buddy, które dają kopa

Joanna